1960 yılında ticaretle başlayan yolculuğumuz, ilk günden beri başarı ve işimize duyduğumuz. Tutkuyla devam ediyor. “Üretimde ve insanda kalite ” anlayışımız ise bu yolculuğun mihenk taşı olarak  Geleceğe ışık tutuyor.

Yaptığımız ürünler her ne kadar beğeni ve takdir toplasa da her zaman daha iyisini yapmaya gayret ettik. İstikrarlı bir şekilde yükselen istihdamımız, üretim kapasitemiz ve yatırımlarımız sayesinde, bugün imkânlarımızın el verdiği nispette iş ortaklarımıza daima en iyi kalite ve hizmeti sunduk. Tasarımdan başlayan kalite anlayışımızı, pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçlerimize uyguluyoruz. İş ortaklarımıza ürünlerimizin yanında bilgi ve tecrübelerimizi de pazarladık.

İş ortaklarımızdan da, paradan daha önemli olan tecrübe ve know-how elde etmemiz, bizim daha ileriye gitmemizi tetikleyen önemli kazanımların başında gelmektedir. Bizim içim kalite parayla ölçülmeyecek bir değer ve kültürdür.

Gültekinler olarak, müşteri odaklı üstün hizmet anlayışımız ve “asıl başarı sürdürülebilir olandır” yaklaşımımızla baktığımız ufku her an geliştiriyoruz. Bambaşka dünyaların kapısını açmak amacıyla çıktığımız bu yolda, çalışanlarımızın inancı ve kararlılığıyla yürümeye devam ediyoruz. Hayallerin, özgürlüğün, estetiğin ve bereketin birer sembolü olarak gördüğümüz markalarımızla, hizmet çıtamızı her geçen gün yükselteceğimize inancım tam.

Daha iyi bir yaşam, daha iyi bir gelecek, daha iyi bir Türkiye için değerlerimizden ve iş anlayışımızdan taviz vermeden, en üst kalitede üretim yapmaya devam edeceğiz.

Gelecek kuşaklara miras bırakacağımız değerlerimiz ışığında keyifle inşa ettiğimiz yarınlarımızda, hep birlikte daha büyük, daha güzel başarılara imza atmak dileğiyle…

KURUMSAL
Gültekinler; Modern teknoloji ile üretimi ve her biri alanlarında uzman profesyonel ekibi sayesinde Otomotiv iklimlendirme ürünlerinde Türkiye’de öncü firmalar arasındadır. Firma 1956 yılında Konya’da Kurulmuştur. Motorlu taşıtlar için su soğutma radyatörleri ve ısıtma petekleri ile başlayan küçük ölçekli üretim,1996’yılları sonrasında hızla artmış firma kendi alanında Türkiye’de öncü üretici konuma ulaşmıştır.
GÜLTEKİNLER İLETİŞİM
  • +90 332 346 32 32
  • +90 332 346 24 79
  • +90 332 346 34 79
proje@gultekinler.com
info@gultekinler.com
+90 332 346 35 79
Büyük Kayacık Mahallesi 103 Cadde No:3 42250 Selçuklu/KONYA
HABERLER

YÖNETİM BİNASININ TEMELLERİ ATILIYOR

Yönetim Binamızın temelleri atılıyor.

İş Başvuru Formu
HIZLI İLETİŞİM

Copyright © Gültekinler Oto Klima - Radyatör - Intercooler | KONYA